Strona główna » Aktualności » Zasilacze Awaryjne do CO, pomp itp.

Zasilacze Awaryjne do CO, pomp itp.

Data dodania: 01-03-2010

Polecamy zasilanie awaryjne do CO, pomp, oświetlenia awaryjnego itp.Zabezpiecz swoje urządzenia (np. pompy CO, obiegowe, cyrkulacyjne itp.) przed zanikiem energii elektrycznej, spowodowane chociażby srogą zimą.
Każdy kto ma urządzenia wrażliwe na zanik zasilania (np. pompy obiegowe, oświetlenie awaryje itp.) zastanawia się nad ich bezprzerwowym zasilaniu. Naprzeciw tych oczekiwań wychodzą Zespół Zasilania Awaryjnego, który wraz z akumulatorem stanowi kompletne rozwiązanie do zasilania takich urządzeń.
Dla odbiorników wrażliwych na kształt sinusoidy na wyjściu 230V polecamu zestawy z czystym sinusem na wyjściu.
Zespół zasilania awaryjnego przeznaczony jest do zasilania napięciem zmiennym odbiorów o napięciu znamionowym 230 VAC oraz do ładowania akumulatorów o napięciu nominalnym 12 VDC.  Wraz z akumulatorem żelowym 12V stanowi kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC. 
Zespół wyposażony jest w układ zabezpieczenia baterii przed całkowitym rozładowaniem (RGR – Rozłączenie Głebokiego Rozładowania).
W ofercie posiadamy zasilacze awaryjne z czystym sinusem (300W, 500W, 1000W oraz 2000W) oraz modyfikowanym (300W i 600W).
W przypadku zainteresowania większymi mocami i droższymi rozwiązaniami oferujemy profesjonalne Inwertery\ładowarki firmy Victron Energy, które mogą pracować równolegle w celu osiągnięcia wyższej mocy na wyjściu.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp