Strona główna » Ochrona Środowiska

Ochrona Środowiska

Dbając o zasoby środowiska naturalnego generalny importer i dystrybutor akumulatorów żelowych i AGM HAZE Battery COMSYSTEM s.c. przestrzega następujących zasad i zaleceń:

 

1. Oferowane akumulatory żelowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa w transporcie morskim i lotniczym, są odporne na wycieki elektrolitu.

2. Eksploatacja akumulatorów żelowych HAZE nie stwarza nadmiernej emisji oparów kwasu siarkowego do atmosfery, gdyż sprawność wewnętrznej rekombinacji gazu wynosi ponad 99%.

3. Nabywcy akumulatorów mają prawo nieodpłatnego przekazania starych akumulatorów do utylizacji. Są one przechowywane w bezpiecznym miejscu w specjalnym pojemniku chroniącym przed wyciekami a następnie przekazywane do zakładu utylizacji z którym mamy zawartą stosowną umowę. Dla zdającego wystawiane są stosowne zaświadczenia zgodne z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

4. Wszystkie odpady są segregowane, a część jest ponownie wykorzystywana do zabezpieczania przesyłek. Do wysyłki stosowane są palety drewniane wielokrotnego użytku.

5. Wspieramy finansowo kampanie edukacyjne odnośnie ekologii

6. Jesteśmy w systemie BDO /000016653/ administrowanym przez Ministerstwo Środowiska

HAZE BATTERY POLSKA COMSYSTEM s.c. 
 
 

Przejdź do strony głównej

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu