Strona główna » Aktualności » Dlaczego akumulatory HAZE

Dlaczego akumulatory HAZE

Data dodania: 30-11-2020 Ponad dwadzieścia pięć lat pracy inwestorów amerykańsko-brytyjskich i chińskich zaowocowało wprowadzeniem na rynek akumulatorów spełniających bardzo wysokie normy jakościowe i surowe przepisy bezpieczeństwa.
Naszym klientom w Polsce oferujemy akumulatory produkowane na bazie sprawdzonych technologii, zapewniających najwyższy stopień jakości oraz powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków.


FIRMA HAZE, jest uznanym na świecie producentem i dostawcą szczelnych akumulatorów ołowiowo-kwasowych (VRLA) na rynkach światowych. Jako globalny producent posiada swoje przedstawicielstwa w wielu krajach m.in. w USA, Europie, Azji, Afryce oraz Australii.

Firma Comsystem sc Szczecinek www.akumulatory-zelowe.pl jest od ponad dziesięciu lat bezpośrednim importerem i dystrybutorem akumulatorów HAZE w Polsce.

Ponad dwadzieścia pięć lat pracy inwestorów amerykańsko-brytyjskich i chińskich zaowocowało wprowadzeniem na rynek akumulatorów spełniających bardzo wysokie normy jakościowe i surowe przepisy bezpieczeństwa.
Naszym klientom w Polsce oferujemy akumulatory produkowane na bazie sprawdzonych technologii, zapewniających najwyższy stopień jakości oraz powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków.

Mając na uwadze ciągłe doskonalenie jakości oferowanych produktów, firma HAZE wdrożyła system kontroli jakości ISO 9001 potwierdzony certyfikatem SGS Europe. HAZE wytwarza akumulatory ołowiowo-kwasowe szczelne (tzw. bezobsługowe) w bardzo szerokim zakresie rodzajów i pojemności, od małych 0,8Ah do 3850Ah w modułach 2, 4, 6 i 12V. Poszczególne serie akumulatorów VRLA, produkowane w technologii AGM i żelowej posiadają nominalną żywotność 5, 12 i 15 - letnią. Akumulatory te nadają się do pełnego recyklingu. Wszystkie rodzaje akumulatorów oferowanych przez HAZE spełniają wymogi jakościowe norm: IEC 896-2, DIN 43534, BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989.
Wysoka jakość i cechy eksploatacyjne sprawiają, że akumulatory HAZE są uniwersalne, niezawodne i mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach techniki.
Baterie HAZE są szeroko stosowane w UPS, telekomunikacji, zasilaniu i oświetleniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych (wózki elektryczne, maszyny sprzątające, szorowarki itp. ), zastosowaniach morskich (okręty, jachty i łodzie) i innych ważnych obszarach. Ponad 80% produkcji jest sprzedawanych na rynkach europejskich i amerykańskich, takich jak telekomunikacja, energetyka i inne wymagające zastosowania.

fabryka akumulatorów HAZE


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Promocje

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp