1 » 2 » W ofercie "Battery Protect" oraz akcesoria do regulatorów PHOCOS3

W ofercie "Battery Protect" oraz akcesoria do regulatorów PHOCOS

Data dodania: 23-04-2011  

 Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych klientów wprowadziliśmy do oferty akcesoria do regulatorów PHOCOS.

Są to między innymi:  zewnętrzne wyświetlacze do regulatorów z serii CA, CML oraz CXN, interfejs do podłączenia komputera do regulatorów z serii CX i CXN, zewnętrzny sensor temperatury do CXN, który pozwala optymalizowac proces ładowania akumulatorów z baterii słonecznych stosując kompensację temperaturową. 

Ponadto w ofercie pojawiły się profesjonalne zabezpieczenia baterii akumulatorów znanej firmy VICTRON ENERGY z serii BATTERY PROTECT (12V/24V ) w wersjach 40, 60 i 200A ciągłego obciązenia. Zapraszamy do zakupów !
Przejdź do strony głównej

Promocje

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp