Strona główna » Aktualności » Obniżka cen akumulatorów żelowych i AGM firmy HAZE

Obniżka cen akumulatorów żelowych i AGM firmy HAZE

Data dodania: 15-05-2023
Miło nam poinformować naszych dotychczasowych i nowych klientów o obniżce cen akumulatorów żelowych i AGM firmy HAZE.
Było to możliwe dzięki optymalizacji kosztów, częściowej stabilizacji na rynku walutowym i giełdach surowców (ołów)   oraz wieloletniej dobrej współpracy z producentem HAZE Battery. 


Miło nam poinformować naszych dotychczasowych i nowych klientów o obniżce cen akumulatorów żelowych i AGM firmy HAZE.
Było to możliwe dzięki optymalizacji kosztów, częściowej stabilizacji na rynku walutowym i giełdach surowców (ołów)   oraz wieloletniej dobrej współpracy z producentem HAZE Battery. Mamy nadzieję, iż nowe niższe ceny zadowolą naszych odbiorców indywidualnych.

Oferujemy również akumulatory w cenach hurtowych w przypadku większych zamówień bądź stałej wsółpracy. W tym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny 94 372 06 09 lub mailowy sklep@akumulatory-zelowe.pl
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ! 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Promocje

akumulator żelowy HAZE HZY EV 12V 33Ah

Akumulator żelowy HZY EV 12V- 33Ah 36AH C20459,00 zł400,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 520,00 zł

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A1 517,00 zł1 420,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 517,00 zł

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu