1 » 2 » Nowe regulatory i niższe ceny zestawów fotowoltaicznych3

Nowe regulatory i niższe ceny zestawów fotowoltaicznych

Data dodania: 10-05-2012  

Do naszej oferty dołączyły trzy nowe modele regulatorów ładowania akumulatora żelowego z baterii słonecznej. Nowe kotrolery ładowania charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.
Wszystkie nowe regulatory posiadają programowalną funkcję światła nocnego, przez co doskonale nadają do systemów oświetlenowych, latarni itp. Wodoodporne regulatory znakomicie sprawdzą sie na łodziach, jachtach czy camperach.

Dobrze współpracują z bateriami słonecznymi 12V jak i 24V

Obniżyliśmy również ceny ceny zestawów fotowoltaicznych. W skład zestawu wchodzi bateria słoneczna, regulator ładowania oraz akumulator żelowy. Oferowane zestawy możemy skonfigurować wedle życzenia klienta. Zapraszamy do kontaktu i życzymy wielu dni słonecznych.

 


Przejdź do strony głównej

Promocje

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp