Strona główna » Aktualności » Nowe oświetlenie LED firmy Phocos

Nowe oświetlenie LED firmy Phocos

Data dodania: 05-10-2012 Nowa oferta firmy Phocos

Najnowsza generacja oświetlenia LED firmy PHOCOS do tradycyjnych opraw E27 już w ofercie.
Są to jedyne standardowe źródła światła oferowane na rynku przystosowane do pracy w szerokim zakresie napięć jakie występują w systemach fotowoltaicznych wykorzystujących energię odnawialną.

Żarówki LED z serii SL LED firmy Phocos charakteryzują się bardzo dużym poziomem oświetlenia przy bardzo niskim zużyciu energii oraz wyjątkowo długiej żywotności. Wszystkie lampy na napięcie 12V mogą być używane tak bezpośrednio z baterii akumulatorów jak i w systemach solarnych bez żadnej dodatkowej elektroniki ograniczającej napięcie. Lampy z serii SL LED zachowują ponad 80% swojej jasności nawet po przepracowaniu 50 000 h.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp