Strona główna » Aktualności » Nowa wersja sklepu i nowe ceny akumulatrów żelowych.

Nowa wersja sklepu i nowe ceny akumulatrów żelowych.

Data dodania: 12-03-2016

Podążając za trendami w e-handlu wprowadziliśmy nową wersję naszego sklepu internetowego z akumulatorami żelowymi i ładowarkami automatycznymi.
Nowe oprogramowanie sklepu jest bardziej przyjazne dla klienta i intuicyjne. Dynamiczne wyszukiwanie w łatwy sposób pozwala klientom na znalezienie poszukiwanego towaru.
Witryna sklepu jest również przyjazna i dostępna na urządzenia mobilne jak tablety czy smartphony.

Ponadto chcąc zapewnić bezpieczeństwo klientów naszego sklepu wdrożyliśmy certyfikat SSL zapewniający wysoki poziom szyfrowania przesyłanych danych.

Kolejna dobra wiadomość to nowe niższe ceny akumulatorów żelowych i AGM. Zapraszamy nowych i dotychczasowych klientów do zakupów!
 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp