Strona główna » Aktualności » Akumulatory żelowe HAZE w pojazdach i przyczepach kempingowych

Akumulatory żelowe HAZE w pojazdach i przyczepach kempingowych

Data dodania: 18-03-2024
Akumulatory żelowe marki HAZE są coraz częściej wybierane jako źródło zasilania w pojazdach i przyczepach kempingowych. Dzięki swojej budowie i właściwościom, akumulatory te zapewniają niezawodność oraz długą żywotność, co jest kluczowe podczas długich podróży.


Akumulatory żelowe HAZE w pojazdach i przyczepach kempingowych

Akumulatory żelowe marki HAZE są coraz częściej wybierane jako źródło zasilania w pojazdach i przyczepach kempingowych. Dzięki swojej budowie i właściwościom, akumulatory te zapewniają niezawodność oraz długą żywotność, co jest kluczowe podczas długich podróży.

Budowa i zalety akumulatorów żelowych HAZE
Akumulatory żelowe HAZE są konstruowane z wykorzystaniem technologii żelowej, gdzie elektrolit jest w stanie żelowym, co zapobiega wyciekom i jest bezpieczniejsze w użytkowaniu. Ponadto, akumulatory te charakteryzują się większą odpornością na głębokie rozładowania oraz mogą być ładowane w niższych temperaturach.

Zastosowanie w pojazdach kempingowych
W przyczepach kempingowych akumulatory żelowe HAZE znajdują zastosowanie jako główne źródło zasilania urządzeń elektrycznych. Są one idealne do zasilania oświetlenia, lodówek turystycznych, pomp wodnych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego źródła prądu.

Podsumowanie
Wybór akumulatorów żelowych HAZE do pojazdów i przyczep kempingowych to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Ich niezawodność i długa żywotność sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie spokój i niezależność podczas wypraw.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Promocje

akumulator żelowy HAZE HZY EV 12V 200Ah 246AH

Akumulator żelowy HZY EV 12V-200Ah2 390,00 zł2 250,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 2 300,00 zł

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A1 517,00 zł1 420,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 517,00 zł

Zespół Zasilania Awaryjnego  840-S (czysty sinus)

Zespół Zasilania Awaryjnego 840-S (czysty sinus)1 370,00 zł1 230,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 370,00 zł

akumulator żelowy HAZE HZY EV 6V 180Ah

Akumulator żelowy HZY EV 6V- 245Ah1 290,00 zł1 240,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 290,00 zł

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu