Strona główna » Aktualności » Akumulatory do maszyn czyszczących, zamiatarek, wózków samojezdnych

Akumulatory do maszyn czyszczących, zamiatarek, wózków samojezdnych

Data dodania: 26-03-2024
Akumulatory są kluczowym elementem dla wielu maszyn przemysłowych, w tym maszyn czyszczących, zamiatarek i wózków samojezdnych. Ich wybór i utrzymanie mają bezpośredni wpływ na wydajność, niezawodność i koszty eksploatacji tych urządzeń.


Akumulatory do maszyn czyszczących, zamiatarek, wózków samojezdnych itp.

Akumulatory są kluczowym elementem dla wielu maszyn przemysłowych, w tym maszyn czyszczących, zamiatarek i wózków samojezdnych. Ich wybór i utrzymanie mają bezpośredni wpływ na wydajność, niezawodność i koszty eksploatacji tych urządzeń.

Przy wyborze akumulatorów do maszyn czyszczących, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze, pojemność akumulatora powinna być dostosowana do wymagań energetycznych maszyny. Po drugie, układ biegunów i mocowań musi być kompatybilny z danym modelem maszyny. Po trzecie, ważna jest ilość cykli pracy, które akumulator może wytrzymać bez utraty wydajności.

Technologia wykonania akumulatorów również odgrywa znaczącą rolę. Popularne są akumulatory żelowe, z elektrolitem w formie płynnej oraz AGM (Absorbent Glass Mat). Akumulatory żelowe są często wybierane ze względu na ich bezobsługowy charakter i odporność na głębokie rozładowania.

Dostępne na rynku akumulatory do maszyn czyszczących oferują różnorodność wyboru, zarówno pod względem pojemności, jak i wymiarów. Na przykład, akumulatory marki HAZE są dostępne w wielu wariantach, które mogą zaspokoić potrzeby różnych modeli maszyn takich producentów jak Karcher, Nifilisk, Numatic, Viper, Vispa, HAKO, Comac, Clean etc.. 

Wybór odpowiedniego akumulatora jest zatem decyzją, która wymaga rozważenia wielu aspektów. Nie tylko specyfikacje techniczne są ważne, ale również jakość i reputacja producenta mogą mieć wpływ na długoterminową satysfakcję z użytkowania.

W przypadku wózków samojezdnych, akumulatory żelowe są powszechnie stosowane. Są one zaprojektowane do dostarczania prądu o niższym natężeniu, co jest niezbędne do napędzania silników w tego typu pojazdach. Akumulatory żelowe charakteryzują się długą żywotnością i są przystosowane do regularnego, cyklicznego ładowania i rozładowywania, co jest typowe dla codziennej eksploatacji wózków widłowych, paleciaków, zamiatarek i innych pojazdów przemysłowych.

Podsumowując, akumulatory do maszyn czyszczących, zamiatarek i wózków samojezdnych są niezbędnym elementem, który wymaga starannego doboru. Odpowiedni wybór akumulatora może znacząco wpłynąć na efektywność pracy, a także na obniżenie kosztów związanych z konserwacją i serwisem maszyn. Dlatego też, przed dokonaniem zakupu, warto skonsultować się ze specjalistami w tej dziedzinie, aby upewnić się, że wybrany produkt najlepiej spełni oczekiwania i potrzeby użytkownika.

Zapraszamy do kontaktu !

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Promocje

akumulator żelowy HAZE HZY EV 12V 200Ah 246AH

Akumulator żelowy HZY EV 12V-200Ah2 390,00 zł2 250,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 2 300,00 zł

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A

Ładowarka Impulsowa PB- 600 12V 40A1 517,00 zł1 420,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 517,00 zł

Zespół Zasilania Awaryjnego  840-S (czysty sinus)

Zespół Zasilania Awaryjnego 840-S (czysty sinus)1 370,00 zł1 230,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 370,00 zł

akumulator żelowy HAZE HZY EV 6V 180Ah

Akumulator żelowy HZY EV 6V- 245Ah1 290,00 zł1 240,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 1 290,00 zł

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu