Strona główna » Aktualności » Akumulator litowo-jonowy BSLBATT 12V 100AH LiFePO4 już w sprzedaży

Akumulator litowo-jonowy BSLBATT 12V 100AH LiFePO4 już w sprzedaży

Data dodania: 21-06-2022 wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesny Akumulator litowo-jonowy BSLBATT 12V 100AH LiFe-PO4, (model na 2022r.)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesny Akumulator litowo-jonowy BSLBATT 12V 100AH LiFe-PO4, (model na 2022r.) który stanowi doskonałą alternatywę dla akumulatorów żelowych. 

Akumulator o pojemności 100Ah C1 waży zaledwie 10,6 kg. (przy ok 30 kg dla akumulatorów żelowych lub AGM). Posiada czytelny wyświetlacz LED, który pozwala nam na bieżąco monitorować pozostałą energię zgromadzoną w akumulatorze i pozostałe parametry pracy akumulatora (aktualne napięcie, pobierany prąd itp. ).

Ponadto akumulator wyposażony jest w moduł Bluetooth, co pozwala dzięki dedykowanej aplikacji w telefonie na bieżące monitorowanie parametrów akumulatora, nawet w przypadku gdy akumulator litowo-jonowy zamontowany w miejscu gdzie jest utrudniony dostęp do wyświetlacza LED.

Zastosowanie:
- Silniki elektryczne do łodzi (mała waga !!!)
- Pojazdy elektryczne
- Wózki inwalidzkie
- Fotowoltaika
- Magazyn energii
- Elektrownie wiatrowe
- Urządzenia zasilane 12V DC
- Źródło zasilana przetwornic napięcia 12V / 230V
- Kampery - (nie ma potrzeby wymiany instalacji ładowania)
- Jachty
alt

Akumulatory litowo-jonowe BSLBATT 12V 100AH LiFePO4 dzięki zastosowaniu ogniw wysokiej jakości i ich profesjonalnemu łączeniu pozwala osiągnąć długą żywotność i dużą wydajność, osadzone w bezpiecznej obudowie gwarantują bezpieczeństwo w trakcie intensywnego użytkowania. Zawansowany BMS z balanserem i wydajnym radiatorem pozwala skutecznie odprowadzać ciepło co znacznie wydłuża żywotność ogniw. 

Zapraszamy do zakupy !
 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Promocje

Nasze nowości

Często wyszukiwane

W naszym sklepie Akumulatory-Zelowe.pl kupisz doskonałe akumulatory żelowe, a także akumulatory AGM czołowego producenta firmy HAZE. Ponadto posiadamy markowe akumulatory  MK Battery. Posiadamy bogatą ofertę prostowników i ładowarek automatycznych do szerokiego wachlarza pojemności akumulatorów. Zakpiony akumulator żelowy w naszym sklepie może służyć m.in. jako akumulator do łodzi, czy jachtów. Do takiego zastosowania polecamy serię HZY EV, która doskonale się sprawdza w pracy cyklicznej, zwłaszcza jako akumulatory do wózków elektrycznych. Jeśli poszukujesz akumulatora do wózka inwalidzkiego to bardzo ważne są wymiary dotychczas posiadanych. Wysokiej jakości baterie słoneczne zwane również panele słoneczne bardzo dobrze nadają się do ładowania akumulatorów żelowych i zasilania urządzeń. Pełny zestaw zasilania solarnego składa się z: bateria słoneczna, dobry akumulator żelowy oraz regulator ładowania zwany również kontrolerem ładowania. Aby z takiego zestawu uzyskań napięcie jak w sieci elektrycznej należy zastosować przetwornica napięcia. Takie zestawy zasilania stosuję się w domkach letniskowych, do oświetlenia reklam i znaków drogowych itp. Jeżeli posiadasz kocioł CO i pragniesz zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp